Pasażerowie już cierpią przez szaleńca Są pierwsze skutki niedawnego wypadku na przejeździe kolejowym w Czerwionce: pociągi na linii Rybnik – Katowice zwalniają do 20 km/h.2008-11-03
Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek około 15.30. W okolicach szpitala jadący motorowerem 69-letni rybniczanin włączał się do ruchu. Zrobił to jednak tak nieszczęśliwie, że wjechał wprost pod koła naczepy nadjeżdżającego tira. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł po przewiezieniu do szpitala.
- Nie wiemy jeszcze jaka była przyczyna wypadku. Policjanci ustalili natomiast, że kierowca tira – 28-letni mieszkaniec Gaszowic był trzeźwy i jechał z niedużą prędkością około 40 km/h – mówi Aleksandra Nowara z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.
jesteś CHAMEM hiso! Zamień się z tym niepełnosprawnym na miejsca, weź jego placyk do parkowania i jego kalectwo! Gdzie w tobie tkwi odrobina człowieczeństwa??? Nie chce ci się jaj, za przeproszeniem ruszyć, żeby podejść sobie kawałeczek? Obyś synku za parę lat nie potrzebował takiej koperty..., albo nie! OBYŚ POTRZEBOWAŁ! może wtedy dojdzie do ciebie prostaku, co czują inni ludzie i jakie mają potrzeby!
2008-10-04 01:32:52 ~vempi
czlowieku jestes beznadziejmym chamem
2008-10-01 23:03:16 ~hiso
pewnie "inwalida"! nie dowidział, nie dosłyszał, a że ma znaczek "inwalidy" to myślał że mu wszystko wolno. U nas pod blokiem też parkuje swoim motorkiem jeden "inwalida". Biedak nie miał gdzie zostawiać swojego moplika, to mu wyrysowali całą kopertę. Istny debilizm. Teraz cały ten jego moplik zajmuje 10 m2. A jak wjedziesz na to miejsce to jeszcze cię zastawi tą kosiarką. od 15 lat pod blokiem nie przybyło miejsc parkingowych dla zwykłych ludzi poza czterema dla "inwalidów" . Szkoda, że tam jeszcze nie nr rej. nie namalowali.
Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.