Piłkarze ROW-u przedłużyli dobrą passę. Wygrali pewnie z Czechowicami-Dziedzicami

2024-04-21, Autor:

Piłkarze z Rybnika wygrali dwa ostatnie mecze ligowe i liczyli na kontynuację zwycięskiej passy. Dodatkowo podopieczni Dawida Jóźwiaka zdobyli puchar Polski podokręgu Rybnik, co również dodało im pewności siebie. Dzisiaj wygrali z zawodnikami Czechowic-Dziedzic 3:0.

Dzisiaj (21 kwietnia) rybniczanie podęli na swoim boisku piłkarzy z Czechowic-Dziedzic, z którymi jesienią wygrali 2:1. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Gala zdobyli David James i Kamil Sikora. Pierwszy z nich jeszcze podwyższył wynik w 90 minucie meczu.

Czwarte zwycięstwo ROW 1964 Rybnik stało się faktem!